uncover.com.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

fryzury dla chlopcow
Moda

Modne fryzury dla chłopców

Bycie rodzicem wiąże się z wieloma zadaniami, które czekają każdego dnia. Jednym z nich jest zadbanie o odpowiednią prezencję swojej pociechy. Zanim jeszcze dziecko dorośnie i zacznie samodzielnie decydować o tym, co chce nosić oraz jaką fryzurę chciałoby mieć, pieczę nad tym tematem sprawują rodzice. Zestawienie modnych fryzur dla chłopców pomoże podjąć tą niełatwą decyzję u fryzjera.

Krótkie fryzury dla chlopcow

Uczesanie syna zawsze sprawia mniej problemu, niż córki. Kwestią jest dobranie dobrego cięcia by syn prezentował się schludnie, ładnie i modnie. Pomoże mu to w budowaniu własnej wartości oraz wzbudzaniu zainteresowania u innych dzieci, które chętnie pochwalą nową fryzurę. U małych dzieci, to rodzice decydują jaka fryzura się sprawdzi, ale warto również brać pod uwagę odczucia i zdanie synka, który może chcieć się wzorować na sławnym piłkarzu albo koledze z klasy.

Pierwszym, z czym zaznajamia się chłopiec podczas wizyty u fryzjera, jest maszynka do golenia. Dzięki temu niezastąpionemu sprzętowi można uzyskać modną fryzurę, która polega na delikatnym wygoleniu boków i pozostawieniu dłuższych kosmyków na czubku. Pomoże to modelować fryzurę za pomocą chociażby żelu do włosów. Taka fryzura idealnie sprawdzi się dla starszych chłopców, którzy lubią upodobniać się do sławnych sportowców. Sama krótka fryzura nie będzie przeszkadzała podczas zabawy oraz gry w piłkę nożną. Kręcone włosy również sprawdzą się w tej fryzurze. Efekt będzie nieco delikatniejszy, niż przy prostych włosach, ale nada to swoistego uroku.

Klasyczne cięcie, które nie dotyka karku, ale pozostawia zdrowe włosy z dala od golarki, również sprawdzi się podczas upałów i aktywnego trybu dziecka. Uroku dodać może krótka grzywka na bok, która podkreśli jeszcze delikatną urodę chłopca, a przy tym doda mu modnego charakteru. Taka fryzura idealnie nadaje się dla chłopców o prostych włosach.

Długie fryzury dla chlopcow

Przy tym wszystkim zdarzają się fani nieco dłuższych fryzur u chłopców. Świetnie wygląda to przy falowanych lub kręconych włosach. Można pozwolić sobie na asymetryczną grzywkę na boku. Dłuższa fryzura układa się samoistnie i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Ważne jest nauczenie synka rozczesywania włosów tuż po przebudzeniu, by zniwelować ryzyko poplątanych końcówek. Taka dłuższa fryzura może sięgać delikatnie za policzki.

Inni chłopcy są chętni do nawet dłuższych wariantów tej fryzury. Nadaje to uroku, ale nie odbiera synkowi chłopięcego charakteru. Taka fryzura świetnie nadaje się do prostych, jak i kręconych włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.