uncover.com.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

piękne długie rzęsy
Uroda

Jak mieć piękne długie rzęsy?

Rzęsy to ważny element wizerunku każdej kobiety i istotna część twarzy, odgrywająca rolę zwłaszcza w kwestii makijażu. Jeśli kobieta może pochwalić się gęstymi, długimi i wywiniętymi wachlarzykami, jest to jej wielka ozdoba, przyciągająca wzrok do jej twarzy, dodająca jej wdzięku oraz upiększająca oczy. A co, kiedy nie można pochwalić się takim atrybutem?

Wyhoduj sobie rzęsy

Obecnie wiele pań ma zniszczone, słabe, krótkie i przerzedzone, a przy tym stale wypadające rzęsy. Jest to spowodowane przede wszystkim przez ciągłe malowanie ich tuszem, a także zmywanie często wysuszającymi kosmetykami do demakijażu. Wcale jednak nie oznacza to, że by poprawić stan i wygląd swoich rzęs, trzeba wyrzec się ich malowania – wystarczy wzmocnić włoski. A pozwoli na to odżywka wygodnie nakładana na noc – taką formę ma zdecydowana większość preparatów do rzęs. Jeśli przy tym chce się nie tylko wydłużyć i wzmocnić istniejące włoski, ale też spowodować odrost rzęs, które wypadły i przez to je zagęścić, trzeba wybrać preparat, który aplikuje się na linię rzęs, a więc mający postać linera. Na rynku nie brakuje takich preparatów, są one dostarczane przez różne marki, oferowane w drogeriach, aptekach i w internecie oraz mają bardzo różne ceny, od złotych kilkunastu, do nawet kilkuset. Wybierając taki produkt, na pewno warto postawić na kosmetyk dobrej jakości, ale wcale nie oznacza to, że zadziałać mogą tylko najdroższe produkty.

Bardzo ważna jest też systematyczność w ich używaniu. Na pierwsze efekty na pewno trzeba będzie poczekać co najmniej kilka tygodni. Utrudnienie polega też na tym, że z takimi produktami trudno jest się rozstać. Kiedy się je odstawi, rzęsy mogą wrócić do stanu wyjściowego, dlatego producenci zawsze zalecają stosować ich wyroby w celu podtrzymania bez przerwy – choć oczywiście znacznie rzadziej, kilka razy w tygodniu.

Stosowanie takich preparatów pozwala cieszyć się mocnymi, długimi, gęstymi i intensywnie czarnymi rzęsami niezależnie od tego, jakim działaniom poddaje się je w dzień.

Można też przedłużyć

Odżywka będzie dobrym rozwiązaniem dla kobiet cierpliwych, które mogą trochę poczekać na efekty, kiedy zaś chce się mieć piękne długie rzęsy natychmiast, można je doczepić – u kosmetyczki lub samodzielnie. Oba te rozwiązania mają swoje zalety, u kosmetyczki można liczyć na zachwycający efekt i nie trzeba męczyć się z klejeniem rzęs samej, ale jest to dość kosztowne wyjście, tym bardziej, że konieczne jest uzupełnianie rzęs mniej więcej co dwa tygodnie. Generuje to więc stały koszt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.